листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период јануари - декември 2023 година


Неревидирани фин.извештаи 31.12.2023.xls

Објавено на: 29.02.2024 08:42:25
Документ БР.: DOC_26445-28/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.