листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за деловниот резултат за период јануари - декември 2023  година


Obrazlozenie-del.rezultat 2023.pdf

Објавено на: 29.02.2024 08:42:59
Документ БР.: DOC_10191-154/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации