листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2023год. до 31.12.2023год.


Obrazlozenie 31.12.23g..doc

Објавено на: 29.02.2024 08:45:37
Документ БР.: DOC_10191-155/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации