листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани единечни финансиски извештаи за 2023 година


Неревидирани единечни ФИ 2023.xls

Објавено на: 01.03.2024 09:30:39
Документ БР.: DOC_26445-57/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.