Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Неревидираните финансиски извештаи и образложение за периодот 01.01. - 31.12.2023 година ке бидат објавени до 15.03.2024.

Објавено на: 01.03.2024 09:52:20
Документ БР.: DOC_10191-189/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации