Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Годишен извештај  и ревидиран финансиски извештај зас2023 година


Rudnici Banjani 2023 Godisen Izvestaj.pdf
Rudnici Banjani 2023 Revidirani Finansiski Izvestai.pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:09:42
Документ БР.: DOC_13285-15/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери