Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за работењето во период од 01.01. до 31.12.2023 година


Финансиски извештаи со 31.12.2023 год..xls

Објавено на: 01.03.2024 14:13:42
Документ БР.: DOC_26445-65/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.