Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:
 

Согласно Глава VI, член 40 од Правилата за котација, Жито Лукс АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 01.01.2023 - 31.12.2023 година:

 


12 Месечни известувања- трговски друштва - функција на трошоци.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:40:19
Документ БР.: DOC_26445-71/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.