Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи Макпромет АД 31,12,2023

 


Неревидирани финасиски извештаи Макпромет АД 31,12,2023.xls

Објавено на: 01.03.2024 14:30:35
Документ БР.: DOC_26445-70/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.