листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон Неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за 2023 година


Образложение кон финансиските извештаи 01.01-31.12.2023 година.docx

Објавено на: 01.03.2024 14:45:43
Документ БР.: DOC_10191-209/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации