листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на неревидираните финансиски извештаи на Факом АД Скопје за 2023 год.


Образложение на неконсолидирани неревидирани финансиски извештаи за 2023год.doc

Објавено на: 01.03.2024 14:43:20
Документ БР.: DOC_10191-208/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации