листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Nerevidirani finansiski izvestai za RIK SILEKS AD, Kratovo za period od 01.01.2023 do 31.12.2023- koregirani izvestai


01.01.2023-31.12.2023 СИЛЕКС АД Неконсолидирано.xls

Објавено на: 06.03.2024 08:58:19
Документ БР.: DOC_26445-84/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.