листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ОКТА АД -Скопје објавува:


Јавен повик за 34-та седница на Собранието на акционери на ОКТА АД - Скопје.pdf

Објавено на: 21.03.2024 09:50:05
Документ БР.: DOC_10109-18/2024
Урнек: Јавен повик за собрание