листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Izvestaj za finansiskite rezultati za RIK SILEKS AD, Kratovo za period od 01.01.2023 do 31.12.2023 godina


Izvestaj za finansiskite rezultati za Rk Sileks Ad, Kratovo za 2023 god.pdf

Објавено на: 26.03.2024 14:08:07
Документ БР.: DOC_10191-266/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации