Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01,01,2023-31,12,2023


Консолидирани неревидирани финансиски извештаи 31,12,2023 г..xls

Објавено на: 01.04.2024 14:08:03
Документ БР.: DOC_26445-121/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.