Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука од собрание на акционери за распределба на добивката за 2023 година


Т8. Одлука за употреба и распоредување на добивката по Годишната сметка за 2023 година.pdf

Објавено на: 01.04.2024 14:30:03
Документ БР.: DOC_12287-2/2024
Урнек: Распределба на добивка