Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2023 година


12М 2023 консолидирани - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 01.04.2024 15:54:21
Документ БР.: DOC_26445-126/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.