Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение-ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје


Образлозение консолидиран 31.12.2023-ПЕЛИСТЕРКА А.Д.Скопје.doc

Објавено на: 01.04.2024 15:58:58
Документ БР.: DOC_10191-306/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации