листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани и усвоени финансиски извештаи за 2023 год.


Извештај на независните ревизори и финансиски извештаи за 2023 год..pdf

Објавено на: 16.04.2024 14:07:27
Документ БР.: DOC_12304-7/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи