листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи за 2023г. со мислење на овластениот ревизор


Годишен ревизорски извештај за 2023.pdf

Објавено на: 17.04.2024 15:39:35
Документ БР.: DOC_12304-9/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи