листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01,01-31,03


3 Месечни известувањаАД Струмичко поле - Copy.xls

Објавено на: 19.04.2024 14:10:57
Документ БР.: DOC_12294-1/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.