листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за акционерско собрание


Предлог одлуки.pdf
Записник - собрание 06.06.2023.pdf
Годишна сметка 2023.pdf
Финансиски извештаи 2023.pdf
Годишен извештај 2023.pdf
Ревизорски извештај 2023.pdf

Објавено на: 26.04.2024 08:51:25
Документ БР.: DOC_13285-82/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери