листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 31/03/2024


3 Месечни известувања- Popova Kula 2024.xls

Објавено на: 26.04.2024 14:07:48
Документ БР.: DOC_12294-24/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.