листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01 - 31.03.2024 за компанијата Либерти АД Скопје


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 03.2024 Либерти АД Скопје.xlsx

Објавено на: 26.04.2024 14:18:48
Документ БР.: DOC_12294-26/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.