листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех за период 01.01-31.03.2024 за РИК СИЛЕКС АД


01.01.2024-31.03.2024 СИЛЕКС АД nekonsolidiran.xls

Објавено на: 29.04.2024 14:06:24
Документ БР.: DOC_12294-38/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.