листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидиран биланс на успех за периодот 01.01-31.03.2024.


Триглав финансиски извештаи - 01.01-31.03.2024.xlsx

Објавено на: 29.04.2024 14:06:24
Документ БР.: DOC_12294-39/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.