листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

БИМ а.д. Св. Николе го објавува неревидираниот Биланс на успех  за периодот 01.01.-31.03.2024 год.


31.03.2024 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xlsx

Објавено на: 29.04.2024 14:14:24
Документ БР.: DOC_12294-42/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.