листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Резултати од работењето во првите три месеци од 2024 година


3м.2024. (2).xls

Објавено на: 30.04.2024 14:25:30
Документ БР.: DOC_12294-80/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.