листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Согласно Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје ја објавува следната Одлука за распределба на добивката


Odluka za raspredelba na dobivkata.pdf

Објавено на: 15.05.2024 14:09:38
Документ БР.: DOC_12287-13/2024
Урнек: Распределба на добивка