листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог за 2 (два) члена за Одбор на Директори


Членови на ОД 22.05.2024.pdf

Објавено на: 22.05.2024 08:43:10
Документ БР.: DOC_13285-152/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери