листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за одложено Собрание на акционери


Известување.pdf

Објавено на: 27.05.2024 14:10:29
Документ БР.: DOC_10191-443/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации