листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за избор на неизврешен член на Одбор на директори

Номинација за избор на неизвршен член на Одбор на директори


14.2 Предлог-Одлука за избор на неизвршен член на ОД.pdf
18. Номинација за избор на неизвршен член на ОД.pdf

Објавено на: 27.05.2024 14:10:29
Документ БР.: DOC_13285-156/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери