листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revidirani finansiski izvestai za 2023


Prilog kon T.3 - Конечни ревидирани ФИ Раде Кончер АТ 2023.pdf

Објавено на: 28.05.2024 15:23:34
Документ БР.: DOC_12304-54/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи