листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

javen povik za sobranie


javen povik za sobranie na akcioneri 02.07.2024.docx

Објавено на: 30.05.2024 14:14:46
Документ БР.: DOC_10109-103/2024
Урнек: Јавен повик за собрание