листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука донесена на Собрание на акционери


II-2 Одлука за распределба на добивката по Годишната сметка за деловната 2023 година.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:30:17
Документ БР.: DOC_12287-33/2024
Урнек: Распределба на добивка