листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука донесена на Собрание на акционери


II-9 Одлука за избор на член на Одборот на директори на ФЕРШПЕД АД Скопје.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:30:17
Документ БР.: DOC_12285-26/2024
Урнек: Измени во органи на управување