листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

Прасалници ККУ


Прашалник за ККУ ФЕРШПЕД АД Скопје 2023.xls

Објавено на: 31.05.2024 15:30:17
Документ БР.: DOC_26956-22/2024
Урнек: Прашалници за ККУ