листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда на Витаминка АД Прилеп


odluka za isplatena dividenda za 2023 dividenden kalendar.pdf

Објавено на: 31.05.2024 14:56:40
Документ БР.: DOC_10187-27/2024
Урнек: Дивиденден Календар