листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

.


Odluka za dividenda na prioritetni akcii 2023.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:43:15
Документ БР.: DOC_10187-29/2024
Урнек: Дивиденден Календар