листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Објава на ревизорски поединечни и консолидирани извештаи и годишен извештај за работењето на Витаминка АД Прилеп за 2023год


Godisen izvestaj.pdf
Консолидиран ревизорски извештај.pdf
Поединечен ревизорски извештај.pdf

Објавено на: 31.05.2024 15:45:41
Документ БР.: DOC_12304-83/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи