листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за свикување на презакажано Годишно собрание на акционери на Тутунски комбинат АД Прилеп


Javen Povik za svikuvawe na prezakazano Godisno Sobranie na akcioneri na TKP AD.pdf

Објавено на: 03.06.2024 08:13:02
Документ БР.: DOC_10109-108/2024
Урнек: Јавен повик за собрание