листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


РЕВИЗОРСКИ 2023.pdf

Објавено на: 03.06.2024 09:56:05
Документ БР.: DOC_12304-84/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи