листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ


ОДЛУКИ.pdf

Објавено на: 03.06.2024 09:56:01
Документ БР.: DOC_12283-89/2024
Урнек: Други одлуки од собрание