листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен извештај- 2023г


Годишен Извештај-2023.pdf

Објавено на: 03.06.2024 14:05:01
Документ БР.: DOC_10191-458/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации