листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Почитувани, 

    АД Оранжерии - Хамзали Ви го испраќа Ревизорскиот извештај за деловната 2023 година од ревизорската куќа Ревизија Костески од Скопје и Годишното известување за работењето за  2023 година .

Со почит, 


Revizorski izvestaj za 2023 godina.pdf
Godisno izvestuvanje za 2023 godina.pdf

Објавено на: 03.06.2024 14:06:01
Документ БР.: DOC_12304-85/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи