листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог


Предлог.pdf

Објавено на: 04.06.2024 14:05:02
Документ БР.: DOC_13285-166/2024
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери