листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

izvestaj od nezavisen revizor


Извештај за уверување во постапка за одобрување на зделка со заинтересирана страна на Жито Полог АД Тетово.pdf

Објавено на: 05.06.2024 08:45:46
Документ БР.: DOC_10191-462/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации