листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одборот на директори на АД Раде Кончар-Апаратна техника-Скопје со Одлука бр.0202-61 од 30.05.2024 година, ја назначи Лазаревски Татјана за лице овластено за контакт со инвеститори.

Email: t.lazarevski@radekoncar-ad.com.mk

Mob tel: 070 319 528

Објавено на: 05.06.2024 09:45:43
Документ БР.: DOC_10191-463/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации