листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Ве известуваме дека акционерското собрание закажано на  05.06.2024 год заради немање кворум за работа се презакажува на 07.06.2024год


19.Јавен повик за учество. на презакaжано Годишно собрание на акционери.pdf

Објавено на: 05.06.2024 14:05:26
Документ БР.: DOC_10109-110/2024
Урнек: Јавен повик за собрание