листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Стопанска банка АД Скопје објавува Јавен повик за учество на 54-та седница на Собрание на акционери

 


1. Јавен повик 14.6.2024.docx

Објавено на: 13.06.2024 14:27:50
Документ БР.: DOC_10109-112/2024
Урнек: Јавен повик за собрание